Άρθρα ενότηταςΒόλλεϋ ανδρών’
 
Οι αγώνες του τριήμερου 6-8 Φεβρουαρίου
Σάββατο 6 Φεβρουαρίου Σάββατο 6 Φεβρουαρίου Κυριακή 7 Φεβρουαρίου Δευτέρα 8 Φεβρουαρίου
Χάντμπωλ ανδρών Μπάσκετ ανδρών Βόλλεϋ γυναικών Βόλλεϋ ανδρών
Α’ ΕΣΧΑ Α2′ Εθνική Β’ ΕΣΠΕΔΑ Α’ ΕΣΠΕΔΑ
15η αγωνιστική 16η αγωνιστική 15η αγωνιστική 13η αγωνιστική
Μετς, 14:00 Εσπέρου, 15:00 Δραπετσώνας, 17:00 Αγ. Τρύφωνα, 21:00
ΑΕΤΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

[5 Φεβ 2010]

Ενότητες: , , ,
Σχόλια [1] »

 
Οι αγώνες του τριήμερου 23-25 Ιανουαρίου
Σάββατο 23 Ιανουαρίου Σάββατο 23 Ιανουαρίου Σάββατο 23 Ιανουαρίου Δευτέρα 25 Ιανουαρίου
Μπάσκετ ανδρών Βόλλεϋ γυναικών Χάντμπωλ ανδρών Βόλλεϋ ανδρών
Α2′ Εθνική Β’ ΕΣΠΕΔΑ Α’ ΕΣΧΑ Α’ ΕΣΠΕΔΑ
14η αγωνιστική 13η αγωνιστική 13η αγωνιστική 11η αγωνιστική
Εσπέρου, 17:30 Ε.Σ. Κερατσινίου, 19:00 Εσπέρου, 20:30 Λύκειο Μάνδρας, 20:30
ΙΚΑΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΕΡΑΜΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΥΩΝΥΜΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

[22 Ιαν 2010]

Ενότητες: , , ,
Σχόλια [0] »

 
Οι αγώνες του τριήμερου 16-18 Ιανουαρίου
Σάββατο 16 Ιανουαρίου Σάββατο 16 Ιανουαρίου Σάββατο 16 Ιανουαρίου Δευτέρα 18 Ιανουαρίου
Μπάσκετ ανδρών Βόλλεϋ γυναικών Χάντμπωλ ανδρών Βόλλεϋ ανδρών
Α2′ Εθνική Β’ ΕΣΠΕΔΑ Α’ ΕΣΧΑ Α’ ΕΣΠΕΔΑ
13η αγωνιστική 12η αγωνιστική 12η αγωνιστική 10η αγωνιστική
Δ. Τόφαλος, 17:30 Εθν. Αντίστασης, 17:30 Εσπέρου, 19:30 Εσπέρου, 21:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Π. ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΕΛΕΟΣ

[16 Ιαν 2010]

Ενότητες: , , ,
Σχόλια [0] »

 
Οι αγώνες του τριήμερου 19-21 Δεκεμβρίου
Σάββατο 19 Δεκεμβρίου Σάββατο 19 Δεκεμβρίου Σάββατο 19 Δεκεμβρίου Δευτέρα 21 Δεκεμβρίου
Μπάσκετ ανδρών Βόλλεϋ γυναικών Χάντμπωλ ανδρών Βόλλεϋ ανδρών
Α2′ Εθνική Β’ ΕΣΠΕΔΑ Α’ ΕΣΧΑ Α’ ΕΣΠΕΔΑ
10η αγωνιστική 10η αγωνιστική 10η αγωνιστική 9η αγωνιστική
Εσπέρου, 17:30 Εθν. Αντίστασης, 17:30 Εσπέρου, 19:30 Αργυρούπολης, 21:30
ΙΚΑΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΝΑ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΟΛΟΣ/ΤΑΥΡΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ

[18 Δεκ 2009]

Ενότητες: , , ,
Σχόλια [0] »

 
Οι αγώνες του τριήμερου 12-14 Δεκεμβρίου
Σάββατο 12 Δεκεμβρίου Σάββατο 12 Δεκεμβρίου Σάββατο 12 Δεκεμβρίου Δευτέρα 14 Δεκεμβρίου
Μπάσκετ ανδρών Βόλλεϋ γυναικών Χάντμπωλ ανδρών Βόλλεϋ ανδρών
Α2′ Εθνική Β’ ΕΣΠΕΔΑ Α’ ΕΣΧΑ Α’ ΕΣΠΕΔΑ
9η αγωνιστική 9η αγωνιστική 9η αγωνιστική 8η αγωνιστική
Μετς, 17:30 Νέας Περάμου, 18:00 Σαλαμίνας, 19:30 Εσπέρου, 21:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ

[11 Δεκ 2009]

Ενότητες: , , ,
Σχόλια [0] »

 
Οι αγώνες του τριήμερου 7-9 Δεκεμβρίου
Δευτέρα 7 Δεκεμβρίου Τρίτη 8 Δεκεμβρίου Τρίτη 8 Δεκεμβρίου Τετάρτη 9 Δεκεμβρίου
Βόλλεϋ ανδρών Μπάσκετ παίδων Μπάσκετ εφήβων Μπάσκετ ανδρών
Α’ ΕΣΠΕΔΑ Α’ ΕΣΚΑΝΑ Α’ ΕΣΚΑΝΑ Α2′ ΕΘΝΙΚΗ
7η αγωνιστική 13η αγωνιστική 13η αγωνιστική 5η αγωνιστική
Ρέντη, 21:00 Αγ. Δημητρίου, 20:00 Αγ. Δημητρίου, 21:45 Δάφνης, 17:30
ΡΕΝΤΗΣ 2 ΚΡΟΝΟΣ 54 ΚΡΟΝΟΣ 52 ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 68
ΕΣΠΕΡΟΣ 3 ΙΚΑΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 65 ΙΚΑΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 55 ΙΚΑΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 85

[9 Δεκ 2009]

Ενότητες: , , ,
Σχόλια [0] »

 
Οι αγώνες του τριήμερου 5-7 Δεκεμβρίου

Σάββατο 5 Δεκεμβρίου

Σάββατο 5 Δεκεμβρίου

Σάββατο 5 Δεκεμβρίου

Δευτέρα 7 Δεκεμβρίου

Μπάσκετ ανδρών

Βόλλεϋ γυναικών

Χάντμπωλ ανδρών

Βόλλεϋ ανδρών

Α2′ Εθνική

Β’ ΕΣΠΕΔΑ

Α’ ΕΣΧΑ

Α’ ΕΣΠΕΔΑ

8η αγωνιστική

8η αγωνιστική

8η αγωνιστική

7η αγωνιστική

Εσπέρου, 17:30

Εθν. Αντίστασης, 17:30

Εσπέρου, 20:30

Ρέντη, 21:00

ΙΚΑΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΡΕΝΤΗΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΕΣΠΕΡΟΣ

[4 Δεκ 2009]

Ενότητες: , , ,
Σχόλια [0] »

 
Οι αγώνες του τριήμερου 28-30 Νοεμβρίου

Σάββατο 28 Νοεμβρίου

Σάββατο 28 Νοεμβρίου

Κυριακή 29  Νοεμβρίου

Δευτέρα 30 Νοεμβρίου

Μπάσκετ ανδρών

Χάντμπωλ ανδρών

Βόλλεϋ γυναικών

Βόλλεϋ ανδρών

Α2′ Εθνική

Α’ ΕΣΧΑ

Β’ ΕΣΠΕΔΑ

Α’ ΕΣΠΕΔΑ

7η αγωνιστική

7η αγωνιστική

7η αγωνιστική

6η αγωνιστική

Τρίπολης, 17:30

Πολιτείας, 19:30

Ηλιούπολης, 19:15

Εσπέρου, 20:30

ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝ

[27 Νοέ 2009]

Ενότητες: , , ,
Σχόλια [0] »

 
Οι αγώνες του τριήμερου 21-23 Νοεμβρίου

Σάββατο 21 Νοεμβρίου

Σάββατο 21 Νοεμβρίου

Σάββατο 21  Νοεμβρίου

Δευτέρα 23 Νοεμβρίου

Μπάσκετ ανδρών

Βόλλεϋ γυναικών

Χάντμπωλ ανδρών

Βόλλεϋ ανδρών

Α2′ Εθνική

Β’ ΕΣΠΕΔΑ

Α’ ΕΣΧΑ

Α’ ΕΣΠΕΔΑ

6η αγωνιστική

6η αγωνιστική

6η αγωνιστική

5η αγωνιστική

Εσπέρου, 17:30

Εθν. Αντίστασης, 17:30

Νέας Ιωνίας, 18:00

Πετρούπολης, 20:30

ΙΚΑΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΔΙΚ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΟΦΗ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 

[20 Νοέ 2009]

Ενότητες: , , ,
Σχόλια [0] »

 
Οι αγώνες του τριήμερου 14-16 Νοεμβρίου

Σάββατο 14 Νοεμβρίου

Κυριακή 15 Νοεμβρίου

Κυριακή 15 Νοεμβρίου

Δευτέρα 16 Νοεμβρίου

Μπάσκετ ανδρών

Χάντμπωλ ανδρών

Βόλλεϋ γυναικών

Βόλλεϋ ανδρών

Α2′ Εθνική

Α’ ΕΣΧΑ

Β’ ΕΣΠΕΔΑ

Α’ ΕΣΠΕΔΑ

5η αγωνιστική

5η αγωνιστική

5η αγωνιστική

4η αγωνιστική

Δάφνης, 17:30

Μενιδίου, 18:00

Σαλαμίνας, 19:00

Εσπέρου, 21:00

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ

[13 Νοέ 2009]

Ενότητες: , , ,
Σχόλια [0] »