Μπάσκετ ανδρών: Πρόγραμμα/αποτελέσματα

B’ Εθνική Κατηγορία 2023-2024 (Όμιλος 1 από 3)

 

1η αγωνιστική

ΣΑ 07/10/23 17:00 Δ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ = 100 74
ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ = 61 81
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ = 70 73
ΟΦΗ ΑΙΓΑΛΕΩ = 88 83
ΑΟΠΦ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ = 72 70
ΕΦΑΟΖ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ = 78 84
Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ ρεπό
 

2η αγωνιστική

ΣΑ 14/10/23 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ = 79 66
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ = 59 74
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙ = 85 70
ΑΙΓΑΛΕΩ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ = 91 71
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΟΦΗ = 77 60
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΟΠΦ = 76 66
ρεπό ΕΦΑΟΖ
 

3η αγωνιστική

ΣΑ 21/10/23 ρεπό ΕΣΠΕΡΟΣ
Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ = 83 57
ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ = 78 60
ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΑΙΓΑΛΕΩ = 67 80
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ = 71 92
ΟΦΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ = 82 89
ΑΟΠΦ ΕΦΑΟΖ = 81 69
 

4η αγωνιστική

ΣΑ 28/10/23 17:00 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ ΕΣΠΕΡΟΣ = 83 81
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ = 81 76
ΑΙΓΑΛΕΩ ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ = 89 85
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙ = 98 79
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ = 79 77
ΕΦΑΟΖ ΟΦΗ = 63 74
ΑΟΠΦ ρεπό
 

5η αγωνιστική

ΣΑ 04/11/23 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ = 64 66
Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ = 58 64
ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ = 73 74
ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ = 63 79
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ ΕΦΑΟΖ = 75 72
ΟΦΗ ΑΟΠΦ = 82 73
ρεπό ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ
 

6η αγωνιστική

ΣΑ 11/11/23 17:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΣΠΕΡΟΣ = 84 85
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ = 77 74
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ = 53 65
ΕΦΑΟΖ ΠΑΓΚΡΑΤΙ = 96 77
ΑΟΠΦ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ = 93 72
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ = 102 54
ΟΦΗ ρεπό
 

7η αγωνιστική

ΣΑ 18/11/23 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ = 84 76
Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ = 63 67
ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ ΕΦΑΟΖ = 85 76
ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΑΟΠΦ = 65 71
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ ΟΦΗ = 67 78
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ = 90 82
ρεπό ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
 

8η αγωνιστική

ΣΑ 25/11/23 17:00 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΕΣΠΕΡΟΣ = 69 68
ΕΦΑΟΖ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ = 77 70
ΑΟΠΦ ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ = 74 73
ΟΦΗ ΠΑΓΚΡΑΤΙ = 71 51
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ = 88 77
ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ = 80 75
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ ρεπό
 

9η αγωνιστική

ΣΑ 02/12/23 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΦΑΟΖ = 89 82
Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΟΠΦ = 65 73
ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ ΟΦΗ = 63 74
ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ = 59 70
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ = 70 67
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ = 64 46
ρεπό ΑΙΓΑΛΕΩ
 

10η αγωνιστική

ΣΑ 09/12/23 17:00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟΠΦ ΕΣΠΕΡΟΣ = 77 76
ΟΦΗ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ = 85 66
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ = 75 85
ΕΦΑΟΖ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ = 75 70
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ = 88 87
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ = 73 82
ρεπό ΠΑΓΚΡΑΤΙ
 

11η αγωνιστική

ΣΑ 16/12/23 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΟΦΗ = 99 75
Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ = 87 75
ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ ΠΑΓΚΡΑΤΙ = 80 58
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ ΑΟΠΦ = 65 58
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΦΑΟΖ = 75 45
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ = 80 71
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ρεπό
 

12η αγωνιστική

TE 20/12/23 20:00 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΣ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ ΕΣΠΕΡΟΣ = 76 96
ΠΑΓΚΡΑΤΙ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ = 71 77
ΟΦΗ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ = 77 62
ΑΟΠΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ = 68 78
ΕΦΑΟΖ ΑΙΓΑΛΕΩ = 61 80
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ = 56 61
ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ ρεπό
 

13η αγωνιστική

ΣΑ 23/12/23 17:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙ = 82 63
Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ = 72 67
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ = 71 68
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΟΦΗ = 62 43
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟΠΦ = 62 50
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΦΑΟΖ = 83 68
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ρεπό
 

14η αγωνιστική

ΣΑ 07/01/24 14:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ = 70 87
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ ΠΑΓΚΡΑΤΙ = 83 73
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ = 75 56
ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΦΗ = 66 59
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΠΦ = 75 67
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΕΦΑΟΖ = 71 43
Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ ρεπό
 

15η αγωνιστική

ΣΑ 13/01/24 18:30 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΣΠΕΡΟΣ = 74 65
ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ = 81 66
ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ = 62 73
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ ΑΙΓΑΛΕΩ = 71 84
ΟΦΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ = 84 77
ΑΟΠΦ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ = 84 82
ρεπό ΕΦΑΟΖ
 

16η αγωνιστική

ΣΑ 20/01/24 ρεπό ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ = 79 73
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ = 69 70
ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙ = 100 66
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ = 73 62
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΟΦΗ = 86 80
ΕΦΑΟΖ ΑΟΠΦ = 55 66
 

17η αγωνιστική

ΣΑ 27/01/24 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ = 102 94
Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ = 52 75
ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ = 72 61
ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ = 79 74
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ = 79 104
ΟΦΗ ΕΦΑΟΖ = 84 66
ρεπό ΑΟΠΦ
 

18η αγωνιστική

ΣΑ 03/02/24 17:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ = 76 63
ΑΙΓΑΛΕΩ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ = 64 54
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ = 83 96
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙ = 69 60
ΕΦΑΟΖ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ = 83 77
ΑΟΠΦ ΟΦΗ = 77 62
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ ρεπό
 

19η αγωνιστική

ΣΑ 10/02/24 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ = 75 76
Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ = 71 68
ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ = 92 84
ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΕΦΑΟΖ = 84 83
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ ΑΟΠΦ = 83 94
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ = 54 78
ρεπό ΟΦΗ
 

20η αγωνιστική

ΣΑ 17/02/24 17:00 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ = 95 90
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ = 67 65
ΕΦΑΟΖ ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ = 76 78
ΑΟΠΦ ΠΑΓΚΡΑΤΙ = 78 74
ΟΦΗ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ = 86 67
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ = 76 60
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ρεπό
 

21η αγωνιστική

ΣΑ 24/02/24 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ = 78 79
Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΦΑΟΖ = 77 85
ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ ΑΟΠΦ = 81 84
ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΟΦΗ = 78 81
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ = 62 72
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ = 66 72
ρεπό ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
 

22η αγωνιστική

ΣΑ 02/03/24 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟΖ ΕΣΠΕΡΟΣ = 76 82
ΑΟΠΦ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ = 89 75
ΟΦΗ ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ = 77 71
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ ΠΑΓΚΡΑΤΙ = 65 71
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ = 55 47
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ = 47 70
ΑΙΓΑΛΕΩ ρεπό
 

23η αγωνιστική

ΣΑ 09/03/24 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΦ = 83 77
Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ ΟΦΗ = 72 68
ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ = 74 62
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ ΕΦΑΟΖ = 70 61
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ = 72 77
ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ = 81 87
ρεπό ΠΑΓΚΡΑΤΙ
 

24η αγωνιστική

ΣΑ 16/03/24 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ ΕΣΠΕΡΟΣ = 79 75
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ = 46 79
ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ = 73 63
ΑΟΠΦ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ = 77 61
ΕΦΑΟΖ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ = 67 85
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ = 76 78
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ρεπό
 

25η αγωνιστική

ΣΑ 23/03/24 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ = 92 72
Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ ΠΑΓΚΡΑΤΙ = 55 61
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ ΟΦΗ = 80 64
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΟΠΦ = 71 61
ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΦΑΟΖ = 77 71
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ = 76 73
ρεπό ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ
 

26η αγωνιστική

ΣΑ 30/03/24 17:00 ΜΕΤΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΕΣΠΕΡΟΣ = 81 72
ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ = 93 76
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ = 86 78
ΟΦΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ = 76 72
ΑΟΠΦ ΑΙΓΑΛΕΩ = 79 82
ΕΦΑΟΖ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ = 86 94
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ρεπό
 
 

[Τελευταία ενημέρωση: 30/03/2024]